W najnowszej Niedzieli m.in.:
Jak komunikować się z dziećmi i młodzieżą w domu oraz szkole? Jakie trudności się przy tym pojawiają? O przyczynach obecnego kryzysu wychowawczego, który dotyka zarówno rodzin, jak i szkół oraz o drogach wyjścia z niego.
W tym roku mija 420 lat od założenia Kalwarii Zebrzydowskiej. Kustosz tego miejsca mówi o tym, co w historii Kalwarii jest szczególnie ważne, jak obecnie wygląda pielgrzymowanie i jak to miejsce wpływa na pielgrzymów.
W najnowszym numerze „Bliżej Życia z Wiarą”: świadectwo małżonków o tym, jak Bóg wyciągnął ich z długów, oraz historia dziewczyny, która dzięki Nowennie Pompejańskiej zmieniła swoje życie na lepsze.
W Niedzieli Kieleckiej m.in.
Czy będzie kandydatem na ołtarze? Nie ustają marzenia mieszkańców Sędziszowa wspominających ks. Mariana Łuczyka
Lekcja patriotyzmu w Krajnie
Co powiedziałby nam dziś? Ks. Wojciech Piwowarczyk nadal inspiruje
W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in.:
Jacek Dziedzina rozmawia z Tomaszem Krzyżakiem, dziennikarzem „Rzeczpospolitej”, który dotarł do dokumentów IPN rzucających nowe światło na rolę kard. Karola Wojtyły jako arcybiskupa krakowskiego w walce z przestępstwem pedofilii duchownych. Karol Wojtyła w zdecydowany sposób zwalczał zło.
W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Bogumił Łoziński zastanawia się, jak to wydarzenie jest dziś oceniane przez Polaków. „Z badań wynika, że za nieuzasadnioną i błędną tę decyzję uważa 37 procent Polaków, a za słuszną 33 procent” – pisze. Skąd bierze się tak wysoki odsetek osób akceptujących sprowadzenie stanu wojennego?