Ofiary na potrzeby naszego kościoła

Kościół w Polsce utrzymuje się przede wszystkim z ofiar wiernych.

Restrykcje towarzyszące pandemii, spowodowały, że gwałtownie spadła frekwencja w kościołach, a w ślad za tym ofiary, które są podstawowym źródłem utrzymania wszystkich struktur kościelnych.

Aby parafia mogła nadal funkcjonować i służyć zarówno nam jak i osobom najbardziej poszkodowanym, każdy wierny powinien czuć się zobowiązany do składania ofiar bezpośrednio na jej konto. Jest to sprawa pilna. Nie zapominajmy o 5-tym przykazaniu kościelnym!

W naszej parafii dobiega końca remont organów, w ostatnim czasie została zamontowana instalacja fotowoltaiczna. Dlatego zwracam się do Wszystkich Parafian o wpłacanie wszelkich ofiar na konto parafii:

PARAFIA M.B CZĘSTOCHOWSKIEJ

ul. Batalionów Chłopskich 165

25-670 Kielce

nr konta:   66 1600 1013 1841 9058 0000 0002