10 Niedziela Zwykła – 05.06.2016

  1. Nabożeństwa czerwcowe, odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. o godz. 17.30.
  1. W środę Nowenna do MB Częstochowskiej o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowe a po nich Msza św. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  1. Kalendarz liturgiczny:

– w środę –  wspomnienie  św. Jadwigi Królowej

– w  piątek –  wspomnienie  bł. Bogumiła, biskupa

– w sobotę –  wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

  1. Caritas Diecezji Kieleckiej składa serdeczne podziękowania za ofiary pieniężne złożone do puszek przed kościołem w ubiegłą niedzielę. W kwocie 1 377, 72 zł. Kwota ta posłuży na zakup wyposażenia i bieżące utrzymanie Hospicjum św. Teresy z Kalkuty w Kielcach.
  1. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Kruszelnickiego od numeru 158-164.(pp. Krawczyk Agnieszka, Posłowska Marta, Jagodzka Magdalena, Gorajska Teresa, Piwowarczyk Anna, Mikołajczyk Anna)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na potrzeby kościoła . „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.
  1. Od 3 czerwca na ekranach kin można oglądać wyjątkowy polski film fabularny: „Bóg w Krakowie”. To dzieło o potędze Bożego miłosierdzia, sile modlitwy, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości wolności i tęsknocie człowieka za Stwórca. Partnerem filmu są Światowe Dni Młodzieży.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela Gość, Niedzielny, Mały Gość Niedzielny Don Bosco.