11 Niedziela Zwykła – 12.06.2016

1. Nabożeństwa czerwcowe, odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. o godz. 17.30.
  1. W środę Nowenna do MB Częstochowskiej połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00 a po niej Msza św.   Prośby i   podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  1. Kalendarz liturgiczny:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. W tym dniu przypadają imieniny p. Kościelnego. Już dzisiaj składamy Mu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki świętego Patrona. Również jutro przypada 13 dzień miesiąca czerwca. Po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym nabożeństwo fatimskie.
  • we wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • w środę  –  wspomnienie  bł. Jolanty, zakonnicy.
  • w piątek  –  wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  1. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Kruszelnickiego od numeru 166 – 186. (pp. Detka Anna, Borowiec Izabela, Stępień Grażyna, Surowiec Jadwiga, Trojan Justyna)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na potrzeby naszego  kościoła . „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.
  1. Została wykonana nowa strona internetowa parafii. Nowy adres do tej strony: www.parafianiewachlow.pl
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Don Bosco.