W najnowszej Niedzieli m.in.:
Polski maj. Czym polska pobożność maryjna różni się od tej włoskiej, hiszpańskiej czy południowoamerykańskiej? „Maryjność wskazuje na prawdziwą wiarę i na autentyczne jej przeżywanie”.
Wszystkie łzy wypłakane. O tym, jakim miastem był Mariupol przed rosyjską inwazją i jak zmieniło się życie w tym mieście, kiedy zaczęła się wojna a ataki Rosjan zamieniły go w piekło na ziemi, opowiadają jego mieszkańcy.
Nie bójmy się Biblii. W dniu Narodowego Czytania Pisma Świętego oraz na progu Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego przypominamy znaczenie Biblii i wyjaśniamy, jak zachęcić do czytania Pisma Świętego nie tylko w tym czasie.
Jak modlić się z dziećmi? Co zrobić, żeby modlitwa była dla dzieci czymś naturalnym? Jak wprowadzać je w świat Biblii i codziennej modlitwy słowem Bożym?
Uwierz w cuda. W najnowszym dodatku tematycznym przeczytamy o nieznanych cudach Ojca Pio. „Niedziela” przedstawiamy też postać mistyczki i stygmatyczki bł. Alexandriny da Costy, a ekspert opowiada, w jaki sposób powstają i czym są stygmaty.
W Niedzieli Kieleckiej m.in.:
Schronienie i wsparcie duchowe. Diecezjalny ośrodek rekolekcyjny Betania w Rabce-Zdroju gości Ukraińców.
W Masłowie pamiętają o Janie Pawle II
Spokojna przystań dla duszy. Karmelitański Dom Modlitwy w Piotrkowicach k. Chmielnika
W intencji trzeźwości. Na Radostową w Łysogórach prowadziła trzeźwościowa Droga Krzyżowa
Tradycjo trwaj. W Tuczępach pielęgnują piękne tradycje świąteczne
Pasyjnym szlakiem… wędrowali parafianie ze Skalbmierza do Stradowa.
W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in.:
Dlaczego chwalimy łąki? Nabożeństwa majowe to skarb wiary i tradycji. Nie wolno go utracić.
O patriotyzmie młodzieży i postawie chrześcijan wobec konfliktu na Ukrainie w rozmowie z Jakubem Jałowiczorem mówi bp Wiesław Lechowicz.
Wojna w Donbasie trwa już osiem lat, a teraz wchodzi w rozstrzygającą fazę. Dlaczego konflikt o niewielkie terytorium zdestabilizował cały świat? – pyta Andrzej Grajewski.