Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dzisiaj o godz. 17.30 Różaniec z wypominkami listopadowymi – jednorazowymi. Do przyszłej niedzieli włącznie w tygodniu po Mszy św. wieczornej Różaniec z zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych a w przyszłą niedzielę o godz. 17.30.
  2. Jutro w środę Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Nie będzie Nowenny do Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajdują się kartki na wypominki roczne. Wypominki roczne zbierać będziemy przez cały miesiąc listopad. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych w każdą III niedzielę miesiąca o godz. 1200 będziemy odprawiać Mszę św. oraz wymieniać  zmarłych w tych wypominkach.
  4. W tym tygodniu przypadają: I  czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek miesiąca na Mszy św. wieczornej modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne oraz w intencji tych, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy LSO ich rodziców oraz rodziny tych którzy już realizują swoje powołanie. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi  od godz. 16.00. W tym dniu odwiedzimy chorych z naszej parafii. W te dni nie będzie tradycyjnych nabożeństw, po Mszach świętych będzie różaniec z wypominkami jednorazowymi. Zmiana tajemnic Żywego różańca w przyszła niedziele po Mszy św. o godz. 8.00
  5. Jak już zapowiadaliśmy w najbliższy czwartek 3 listopada otwieramy księgę intencji na pierwsze półrocze 2017 r. (do czerwca włącznie).