Rocznica Poświęcenia własnego kościoła

  1. W poniedziałek zakończenie nabożeństw różańcowych. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach w miesiącu październiku i zbierały naklejki przychodzą z planszami pod koniec nabożeństwa rozdane zostaną pamiątki tym, którzy byli najwięcej razy.
  1. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane – obowiązek uczestniczenia w tym dniu we Mszy świętej. Msze święte, w tym dniu jak w niedzielę.
  1. W środę z racji Dnia Zadusznych nie będzie nowenny do MB Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o godz., 8.00, 10,00 i 17.oo
  1. Zbliża się miesiąc listopad, który jest poświęcony pamięci naszych drogich zmarłych. Wypominki listopadowe składamy w Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu – odpust zupełny. W tych dniach po Mszach świętych wieczornych będziemy odmawiali różaniec z listopadowymi wypominkami.
  1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne oraz w intencji tych, którzy już pozytywnie odpowiedzieli na głos powołania. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy LSO ich rodziców oraz rodziny tych którzy już realizują swoje powołanie. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi  od godz. 16.00. w tym dniu odwiedzimy chorych z naszej parafii. W I sobotę miesiąca po Mszy św. odmówimy różaniec za zmarłych polecanych w listopadowych wypominkach.
  1. Bóg zapłać za kwiaty i sprzątanie kościoła. W następną sobotę o przygotowanie kościoła prosimy  rodziny z bloku przy  ulicy Malików 150 A  od nr 29-36 (pp. Mrozowscy, Dulewicz, Matlak, Matulka, Dudek).
  1. Od 3 listopada przyjmujemy intencje Mszalne na I półrocze 2017 ( do czerwca włącznie)
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  1. W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku została odprowadzona + Anna Dąbrowska lat 67. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek  racz jej dać Panie….