Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31 marca 2024

  1. Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek.  Jest to dzień, w którym co roku w świątyniach naszych zbierane są ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Msze św. będą odprawiane tak, jak w niedziele.
  2. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po wieczornej Mszy św.
  3. Składamy serdeczne Bóg zapłać! za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu. Gorące podziękowanie kierujemy do wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu do głębokiego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego: przede wszystkim ks. Ryszardowi za medytacje pasyjne podczas Gorzkich Żali oraz za opiekę i kierowanie Służbą Liturgiczną przy dużym zaangażowaniu lektorów i ministrantów, szczególnie Piotra Gorajskiego. Pani Oli za przygotowanie dekoracji tzw. ołtarza ”ciemnicy” oraz Grobu Pańskiego, panu organiście Stanisławowi za przygotowanie scholi do ubogacenia śpiewem ceremonii liturgicznych. Dziękujemy p. Krzysztofowi, naszemu kościelnemu, i wszystkim grupom modlitewnym zaangażowanym w adorację oraz wszystkim pozostałym osobom za pomoc i zaangażowanie podczas liturgii paschalnej. Za ten trud i serdeczność niech Zmartwychwstały Pan obficie darzy łaskami.