Niedziela Chrztu Pańskiego 8.01.2017

       Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Święto to kończy okres Narodzenia Pańskiego.

  1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a życzy sobie abyśmy go odwiedzili z  wizytą   duszpasterską, prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii.
  1. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłą sobotę. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie  naszej świątyni rodziny z ul. Batalionów Chłopskich od nr 364 – 360 (pp. Dąbrowska Bernarda, Ogrodnik Wiesława i Sylwia, Tolak Iwona , Sochanowska Barbara i Magdalena)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła. Dziękujemy także za ofiary jakie składacie w czasie wizyty duszpasterskiej.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.