2 Niedziela Zwykła – 15.01.2017

1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a życzy sobie abyśmy go odwiedzili z  wizytą   duszpasterską, prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii.
  1. W tym tygodniu będziemy obchodzić wspomnienie:
  • we wtorek – Św. Antoniego
  • w czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • w sobotę – św. Agnieszki dziewicy i męczennicy
  1. Od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłą sobotę. W najbliższą sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Batalionów Chłopskich od nr. 358 – 354 (pp. Jastrzębscy, Wróblewscy, Prażuch, Duchniak, Zuba, Glinka)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła. Dziękujemy także za ofiary jakie złożyliście w czasie wizyty duszpasterskiej.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.