Niedziela – 10 lipca 2022 r.

1. W liturgii wspominamy;
  • w poniedziałek, 11 lipca, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
  • we wtorek, 12 lipca, św. Brunona z Kwerfurtu biskupa i męczennika
  • w środę, 13 lipca, świętych pustelników; Andrzeja Świerada i Benedykta.
  • w piątek, 15 lipca, św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę, 16 lipca, Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel
  1. W środę, 13 lipca czcimy także Matkę Bożą Fatimską. Dlatego bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo fatimskie, połączone z cotygodniową nowenną do Matki Bożej Częstochowskiej, a więc różaniec św. i procesja z figurą MB. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbonki w kaplicy Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę do Matki Najświętszej. Ofiary na kwiaty prosimy składać do skarbonki ustawionej w kaplicy.
  2. W czwartek, 14 lipca, po wieczornej Mszy św. odbędzie się posiedzenie Duszpasterskiej Rady Parafialnej, na które wszystkich członków serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Wszystkim składamy staropolskie – Bóg zapłać!
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.