Kolęda – Wizyta Duszpasterska

WIZYTA    DUSZPASTERSKA  – KOLĘDA  – 2020                                                            

DATA

DZIEŃ  TYGODNIA ROZP. KOLĘDY

Ks. Janusz

Ks. Sławomir

 

02.01.20 CZWARTEK godz.  1500 Miedziana(10,8,3)  i Malików – nr nieparzyste (157-135) do wiaduktu Skrajna 99 , Malików –nr parzyste (124- 154) w kierunku kościoła
03.01.20 PIĄTEK    

I piątek miesiąca

 
04.01.20 SOBOTA   OD GODZ. 10.00

Malików

Blok 150:  (1115)   parter i  I piętro

OD GODZ. 15.00

Malików

Blok 150A:  (47 – 65)

 

07.01.20 WTOREK godz.  1500 Malików

Blok 150A:  (25 – 1)

Malików

Blok 150A:  (26 – 46)

 

08.01.20 ŚRODA godz. 1500 Malików

Blok 150:  (201315)

II i III piętro

Malików

Blok 150:  (402 – 415)

IV – piętro

09.01.20 CZWARTEK godz. 1500 Kruszelnickiego  237 -205 Kruszelnickiego  276 – 258
10.01.20 PIĄTEK godz. 1500 Kruszelnickiego 203 – 169 Kruszelnickiego 256  – 240A
11.01.20 SOBOTA   godz. 1000

Kruszelnickiego 117- 65

godz. 1500

Kruszelnickiego 206B – 180A

13.01.20 PONIEDZIAŁEK godz. 1500

 

Kruszelnickiego 165 – 119 Kruszelnickiego 240 –  208
14.01.20 WTOREK godz. 1500 Kruszelnickiego 61 – 35 i Miedziana 20 Kruszelnickiego 178 – 146B
15.01.20 ŚRODA godz. 1500 Kruszelnickiego 33 – 11

 

Kruszelnickiego 146A – 126
16.01.20 CZWARTEK godz.  1500 Kruszelnickiego 78 – 52A Kruszelnickiego 124 – 82
17.01.20 PIĄTEK godz. 1500 Kruszelnickiego  50B –  30 Kruszelnickiego 26A – 12
18.01.20 SOBOTA   Od godz. 1000

Batalionów Chłopskich   323 B243

Od godz. 1500

Batalionów Chłopskich   370  – 356A

20.01.20 PONIEDZIAŁEK godz. 1500 Batalionów Chłopskich 397 – 327 Batalionów Chłopskich 410 – 372
21.01.20 WTOREK godz. 1500 Batalionów Chłopskich  241A – 195 Batalionów Chłopskich   356 – 338A
22.01.20 ŚRODA godz. 1000 Batalionów Chłopskich  191 -155 Batalionów Chłopskich   336314
23.01.20 CZWARTEK godz. 1500 Batalionów Chłopskich

151 – 109  

Batalionów Chłopskich   312 -290
24.01.20 PIĄTEK godz.  1500 Batalionów Chłopskich 105 – 59   Batalionów Chłopskich   288 -278
25.01.20 SOBOTA   godz. 1000

Batalionów Chłopskich

252A220   

godz. 1500

Batalionów Chłopskich   218 – 178

27.01.20 PONIEDZIAŁEK godz. 1500 Batalionów Chłopskich 57 – 5  Batalionów Chłopskich   276 -254
28.01.20 WTOREK godz. 1500 Batalionów Chłopskich

176 – 122

Batalionów Chłopskich

118 – 96

29.01.20 ŚRODA godz. 1500 Batalionów Chłopskich

94 -52

Batalionów Chłopskich

44A – 22A

30.01.20 CZWARTEK godz. 1500 Zgłoszenia indywidualne Batalionów Chłopskich

20 – 6

 

Podane terminy mogą ulec zmianie. Co tydzień na bieżąco będą podawane terminy kolędy.