Boże Narodzenie 2020

  1. Dzisiaj Boże Narodzenie. Ponawiamy serdeczne życzenia dla Was zawarte w liście skierowanym do rodzin z okazji Bożego Narodzenia. Dzisiaj Msze św. jak w każdą niedzielę.
  2. Jutro w sobotę – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana, składka przeznaczona będzie na KUL. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Świętej Rodziny. Na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy pary małżeńskie przeżywające w tym roku swój Jubileusz. Dwadzieścia minut przed Mszą św. koncert kolęd w wykonaniu scholii dedykowany Jubilatom i Parafianom.
  4. W ostatni dzień roku 31 grudnia na Mszy św. o godz. 800 polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszej parafii w minionym roku. Prosimy również o zgłaszanie imion zmarłych z waszych rodzin, którzy zmarli poza parafią lub zostali pochowani w innej parafii. Ich także pragniemy polecać Bogu w tej Mszy św. Już dziś zapraszamy Rodziny tych zmarłych i ich przyjaciół do uczestnictwa w tej Mszy św. A o godz.17.00  nabożeństwo przebłagalne i Msza św.  na zakończenie 2020 Roku.    Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian.
  1. Dziękujemy serdecznie Ochotniczej Straży Pożarnej z Niewachlowa (Biegański Piotr) za pomoc  w wycięciu, transporcie oraz montażu choinek w kościele. Osobom, które przygotowały szopkę oraz  ministrantom  za udekorowanie choinek a także  innym osobom, które pomagały w udekorowaniu  kościoła na Święta Bożego Narodzenia.  
  2. W sobotę 2 stycznia jeden kapłan od godz. 10.00 przejdzie ul. Kruszelnickiego i Najświętszym Sakramentem poświęci domy i ich mieszkańców.  Parafian z ulicy Kruszelnickiego od numerów 11 do 138, zapraszamy na specjalną Mszę św. w sobotę 2 stycznia na godz. 18.00. A Parafian z ul. Kruszelnickiego od numerów 139 do końca ulicy zapraszamy w niedzielę 3 stycznia na godz. 16.00.  Jednego z członków rodziny prosimy o przyniesienie w butelce zwykłej wody, którą pod koniec Mszy św. poświęcimy i tą wodą należy pokropić mieszkania. Prosimy również o złożenie ofiar z okazji kolędy w kopertach. Prosimy o podpisanie kopert od kogo złożona ofiara  i adres. Ofiary zebrane z okazji Kolędy będą na pokrycie zobowiązań w Kurii Diecezjalnej, Zgromadzeniu Salezjańskim oraz koszty utrzymania plebanii ( prąd, ogrzewanie, woda). Już dzisiaj za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.