ANKIETA – Kapituła Inspektorialna 2022

Drodzy Bracia i Siostry! 

Salezjanie prowincji krakowskiej przygotowują się do ważnego wydarzenia – Kapituły Inspektorialnej, która odbędzie się w kwietniu 2022 roku.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ: https://forms.gle/VZeVrnXrtghit8eH9

Kapituła, która jest zwoływana co trzy lata, jest czasem weryfikacji i oceny naszego funkcjonowania, a także poszukiwania nowych środków rozwijania salezjańskiego charyzmatu pośród Was. Tym razem pragniemy mocniej skupić się nad kilkoma zagadnieniami, które nasze Zgromadzenie uważa za bardzo istotne: pogłębienie naszej salezjańskiej tożsamości, wzmocnienie obecności pośród ludzi młodych (zwłaszcza ubogich – w różnych wymiarach ich ubóstwa) i poszukiwanie nowych dróg współpracy z ludźmi świeckimi. Będziemy Wam bardzo wdzięczni, jeśli pomożecie nam w tej ocenie i podzielicie się Waszymi refleksjami. W tym celu przygotowaliśmy ankietę z konkretnymi pytaniami. Liczymy na Wasze sugestie i cenne wskazówki. Z góry serdecznie dziękuję za Waszą współpracę!          Ks. Zygmunt Kostka    (odpowiedzialny za przygotowanie Kapituły)