Warto zainteresować się …..

Z Piekoszowa na krańce Świata”

 

Na zakończenie XXIII Tygodnia św. Krzysztofa – w niedzielę, 31 lipca 2022 r. – serdecznie zapraszamy  do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia i Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie na Ogólnopolski Festyn Rodzinny.

– Będziemy gościć misjonarzy i misjonarki z całego świata, z którymi będziemy polecać dzieło misyjne Kościoła oraz darczyńców MIVA Polska, a także kierowców pojazdów mechanicznych. Na terenie naszej parafii i Domu dla Niepełnosprawnych odbędzie się Festyn Rodzinny, na którym nie zabraknie wspaniałych atrakcji dla starszych i najmłodszych – czytamy w zaproszeniu na stronie internetowej Parafii Piekoszów.

Punktem kulminacyjnym będzie Msza św. o godz. 12.00 w intencji Kierowców i Dobroczyńców MIVA Polska – wraz z poświęceniem pojazdów, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w językach świata pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego. W programie także m.in. wiele atrakcji dla dzieci, wystawy, symulatory dachowania i zderzeń, różne stoiska z pamiątkami misyjnymi oraz „coś na ząb” – grill. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PIEKOSZOWA!