6 Niedziela Zwykła – 16.02.2020

1. W środę cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. o godz.17.00 a następnie Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego. Na Nowennę i Mszę św. szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodziców. Po mszy św. spotkanie formacyjne w kościele. Obecność obowiązkowa.

1. W sobotę przypada święto Katedry św. Piotra

1. W przyszła niedzielę na Mszę świętą o godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich Rodziców. Po mszy św. specjalne spotkanie, które poprowadzi ks. Krzysztof Pyzik. Obecność obowiązkowa.

1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na  sprzątanie kościoła i inwestycje parafialne.

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość

Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Don Bosco.

W minionym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy  śp. Józefa Dziubka lat 90. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu.