5 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na nasze Salezjańskie Seminarium Duchowne w Krakowie. Przypominamy: dzisiaj Msza św. o godz. 16.30 dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców.
  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do liczniejszego udziału dorosłych, młodzież i dzieci. Dziękujemy za piękne świadectwo wiary i miłości do Matki Bożej tym wszystkim parafianom, którzy gromadzą się przy krzyżach na terenie parafii i śpiewają Litanię do Matki Bożej.
  1. We wtorek Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.
  1. W środę o godz. 17.30 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej połączona z nabożeństwem majowym a po niej Msza św. Prośby i podziękowania na nowennę prosimy składać w kaplicy Jezusa Miłosiernego
  1. Katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa odbędą się w parafii św. Krzyża w dniach od 15- 18 maja o godz.19.00.
  1. Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy Rodziców dzieci, które w najbliższą sobotę (20 maja) na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będą Uroczystość I Komunii Świętej.
  1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Cuda i Łaski.