33 Niedziela Zwykła – 15.11.2020

1. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    • we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
    • w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
    • w czwartek – wspomnienie bł. Salomei zakonnicy
    • w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
    • w sobotę – Ofiarowanie NMP. W tym dniu przypadają imieniny ks. Proboszcza. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz17.00 będzie okazja do modlitwy w intencji Solenizanta i okazja do złożenia życzeń.
    • w przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu na Mszę św. o 16.00 zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców.
  1. Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne.
  2. Serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary które wpłynęły w ostatnim tygodniu na sprzątanie kościoła.
  3. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się, Don Bosko.

W miniony wtorek na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy  śp. Mieczysława Drożdżal lat 87. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …….