32 ndz. zwykła

 1. Dzisiaj o godz. 17.30 modlitwa różańcowa z wypominkami. Jutro, 8 listopada, kończymy naszą modlitwę różańcową za polecanych w wypominkach listopadowych. Natomiast w pozostałe dni miesiąca po wieczornej Mszy św. będzie odmawiany dziesiątek różańca wraz z wypominkami. Nadal pozostajemy w duchowej łączności z naszymi zmarłymi. Dlatego zachęcamy do udziału we Mszy św. i ofiarowania za nich komunii św.
 2. Natomiast w zakrystii przez cały miesiąc listopad przyjmujemy na wypominki roczne. Przypominamy, że za zmarłych polecanych w tych wypominkach od grudnia w każdą III niedzielę miesiąca będzie sprawowana Msza święta a przed Mszą świętą będzie wyczytywana część imion zmarłych polecanych w tych wypominkach.
 1. W środę, o godz. 00 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Prośby i podziękowania na Nowennę prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
 1. W liturgii wspominamy:
 • we wtorek, 9 listopada – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 • w środę,10 listopada – wspomnienie Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła.
 • w czwartek,11 listopada – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Tradycyjnie modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu Msza św. o godz. 10.00 w intencji Ojczyzny.
 • w piątek, 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
 • w sobotę,13 listopada – wspomnienie pierwszych męczenników Polski: świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna.
 1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła oraz za ofiary wpłacane na konto naszej parafii. Wszystkim składamy staropolskie – Bóg zapłać!
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Czasopisma takie jak Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się – znajdują na stopniach przed ołtarzem. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy.

W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej zmarła śp. Irena Kołodziej. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. „Zdrowaś Maryjo,………….. wieczny odpoczynek………