31 Niedziela Zwykła- 03.11.2019

1. Dzisiaj o godz. 17.30 modlitwa różańcowa z wypominkami listopadowymi za zmarłych, w czasie nabożeństwa wyczytywane będą niektóre imiona zmarłych to jednak swoją modlitwą obejmujemy wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych. Do 8 listopada (do piątku włącznie) modlitwa różańcowa z wypominkami listopadowymi będzie po Mszach św. wieczornych z wyjątkiem wtorku.

1. We wtorek swoje imieniny obchodził będzie ks. Sławomir Zdoliński. Wyjątkowo w tym dniu Różaniec z wypominkami o gdz.16.30. Potem Msza św. wieczorna w czasie której modlić się będziemy w intencji Solenizanta, a pod koniec Mszy św. będzie okazja do złożenia Mu życzeń przez grupy parafialne.

1. W środę o godz. 1700 nieustająca nowenna do M.B.Cz. Po niej Msza św. wieczorna. Po Mszy Św. różaniec z wypominkami listopadowymi. Prośby i podziękowania na Nowennę  prosimy składać do skarbony, która znajduje się w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

1. W tym tygodniu (8 listopada) przypada II piątek miesiąca. Tradycyjnie w tym dniu modlimy się modlitwą różańcową w intencji rodzin naszej parafii. Wyjątkowo w tym dniu – zakończymy modlitwę w intencji zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

• jutro w poniedziałek – wspomnienie Karola Boromeusza – biskupa, w tym dniu wspominamy dzień imienin papieża Jana Pawła II – Karola Wojtyły.
  • w sobotę – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

.

1. Do końca listopada przyjmujemy na wypominki roczne. Prosimy o godziwą

ofiarę. Za  wszystkich zmarłych polecanych w rocznych wypominkach modlić się będziemy w każdą III niedzielę miesiąca przed Mszą św. o godzinnie 12.00  -dziesiątek różańca, a potem Msza św. w Intencji wszystkich  zmarłych polecanych w wypominkach. Z powodu ograniczonego czasu  i dużej ilości zmarłych przed Mszą św. wyczytane zostaną niektóre imiona zmarłych polecanych w rocznych wypominkach, ale modlitwą i intencją Mszalną obejmujemy wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

1. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich:, Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość, Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się, Don Bosco.

Zmarła pani Stanisława Krajewska l .90.   Pogrzeb odbędzie się jutro w poniedziałek                          (4 listopada). Msza pogrzebowa o godz. 13.00 w naszym kościele, potem przejazd na cmentarz Nowy w Kielcach. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu……