3 Niedziela Zwykła – 27.01.2019

1. Jutro w poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony ustawionej przy szopce.
  • W czwartek (31 stycznia) w całej Rodzinie Salezjańskiej przeżywać będziemy Uroczystość ku czci św. Jana Bosko. W tym dniu Msze Święte z kazaniem o godz. 8.00 i 17.00. Po  Mszach Świętych ucałowanie relikwii Świętego Jana Bosko.
  • W tym tygodniu przypadają:  I piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz.16.00. W tym dniu odwiedzimy chorych naszej parafii. W sobotę po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa z racji I soboty miesiąca. W przyszłą niedziele zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8.00, a po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę – I sobota miesiąca i Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy Świętej – poświęcenie gromnic. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Taca przeznaczona na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców. Na Mszy św. poświęcenie świec komunijnych.
  • Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.