2 Niedziela Zwykła – 20.01.2019

1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a życzy sobie abyśmy  go odwiedzili z  wizytą   duszpasterską, prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii.
  • Dzisiaj w naszym dekanacie odpust ku czci św. Wincentego Pallottiego na Podkarczówce. Suma odpustowa o godz. 13.00
  • Od 18 do 25 stycznia przeżywamy  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  • W tym tygodniu będziemy obchodzić wspomnienie:
  • w poniedziałek – Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • w czwartek – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. Głównego patrona Salezjanów.
  • w piątek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • w sobotę – świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów
  • w przyszła niedzielę – odpust ku czci bł. Jerzego Matulewicza, biskupa na Ślichowicach.
  • Od czwartku (24 stycznia) w naszym kościele Msze święte o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 17.00.
  • W nadchodzącym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne. Intencje przyjmujemy w zakrystii.
  • Składamy serdeczne podziękowania  za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła. Dziękujemy także za ofiary jakie złożyliście w czasie wizyty duszpasterskiej.
  • Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny.