3 Niedziela Zwykła -24.01.2021

1. Dzisiaj w całej diecezji przeżywamy: Dzień Solidarności z mieszkańcami Chorwacji, których nawiedziło trzęsienie ziemi, modlimy się w tej intencji a do puszek ustawionych przed stopniami ołtarza zbieramy ofiary pieniężne na ten cel.
  2. W tym tygodniu będziemy obchodzić :
  • Jutro w poniedziałek– Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
  • we wtorek – wspomnienie Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła
  1. W najbliższy piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.oo do rozpoczęcia Mszy św. wieczornej. Adoracja piątkowa będzie przez okres pandemii aż do odwołania w każdy piątek.
  2. Składamy serdeczne podziękowania za złożone  ofiary na potrzeby kościoła.
  3. Z racji Uroczystości Salezjańskiej ku czci kolejnej rocznicy śmierci św. Jana Bosko, które przeżywać będziemy wyjątkowo w sobotę (30 stycznia) na Mszy św. o godz. 17.00 szczególnie  zapraszamy przedstawicieli Salezjanów i Salezjanek Współpracowników Kościoła na Mszę  św. wieczorną, a po niej dla tej Wspólnoty na plebani spotkanie. Pod koniec Mszy św. ucałowanie relikwii św. Jana
  4. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się.