29 Niedziela Zwykła – 21.10.2018

  1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny.  Przed kościołem  prowadzona jest zbiórka do puszek na cele misyjne. Również dzisiaj przed kościołem można nabyć książkę  o Janie Pawle II oraz kalendarze na 2019 rok.
  2. W środę nowenna do MB Częstochowskiej połączona  z nabożeństwem różańcowym. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek ostatni piątek miesiąca. Po Mszy św. zamiast Koronki do Miłosierdzia Bożego zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe.
  4. W minioną niedzielę do puszek przed kościołem została zebrana kwota 1128,50 zł, która została przekazana na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – jako pomoc stypendialna uboższej młodzieży.
  5. Zbliża się miesiąc listopad, który jest poświęcony pamięci naszych drogich zmarłych. Wypominki listopadowe – jednorazowe – składamy w zakrystii. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać i ofiarować za zmarłych cierpiących w czyśćcu – odpust zupełny. W tych dniach po Mszach świętych wieczornych będziemy odmawiali różaniec z listopadowymi wypominkami.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć przedstawicieli Wolontariatu Misyjnego z Krakowa. Tradycyjnie przed kościołem rozprowadzać będą pamiątki misyjne, zbierać do puszek ofiary na cele Wolontariatu.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary (w miniony tygodniu) na kwiaty i sprzątanie kościoła.
  8. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.