29 Niedziela zwykła – 16 października 2016

1. Dzisiaj przed kościołem można nabyć książki i kalendarze misyjne na 2017 rok.
  2. Trwamy w miesiącu październiku, który jest miesiącem różańcowym. Różaniec w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszą św. o 17.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, szczególnie dzieci i młodzież.

W tym  tygodniu różaniec poprowadzą Grupy Modlitewne :

• w poniedziałek – róża Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
  • we wtorek – róża Matki Bożej Królowej Polski
  • w środę –  róża św. Józefa (na Nowennie)
  • w czwartek –  róża Nawiedzenia N.M.P.
  • w piątek – róża Wniebowzięcia N.M.P
  • w sobotę – róża  Matki Bożej Dobrej Rady
  1. W tym tygodniu wspominać będziemy:
  • w poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • we wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty
  • w czwartek – św. Jana Kantego, kapłana
  • w piątek – bł. Jakuba Strzemię
  1. W środę nowenna do MB Częstochowskiej połączona będzie z nabożeństwem różańcowym. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbonki w kaplicy Miłosierdzia Bożego. Na nowennę i Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców
  2. W przyszła niedzielę na Mszę św. o godz. 16.30 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania i ich Rodziców.
  3. W ubiegłą niedzielę zebrana została do puszek przed kościołem kwota 1092,30 zł jako pomoc stypendialna dla uboższej młodzieży.
  4. Zebranie Rady Parafialnej zostaje przesunięte na wtorek 25 października około godz. 18.15.
  5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajdują się karty wypominkowe na wypominki listopadowe – jednorazowe. Wypominki prosimy składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych-listopadowych modlić się będziemy odmawiając różaniec od 1 – 8 listopada Natomiast karty na wypominki roczne będą wyłożone  później i przez cały miesiąc listopad będziemy zbierać  na WYPOMINKI ROCZNE.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ostatnio ofiary na remont naszego kościoła.
  7. Bóg zapłać za kwiaty i wysprzątanie kościoła. W następną sobotę o przygotowanie kościoła prosimy  rodziny z bloku Malików150A od nr.12-18  (pp. Cichosz, Skowron, Guzy, Gąszcz, Budzik, Kotwica)
  8. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Don Bosco, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.