28 Niedziela Zwykła – 9 października 2016

1. Dzisiaj w całej Polsce przeżywamy  XVI Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek jako pomoc stypendialna dla młodzieży z ubogich rodzin. Również dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 przeżywać będziemy Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Mieczysława Farunia.
  1. Trwamy w miesiącu październiku, który jest miesiącem różańcowym. Różaniec w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszą św. o 17.30. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, szczególnie dzieci i młodzież.
  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana
  • w sobotę–   św. Teresę od Jezusa, dziewice i doktora Kościoła
  1. W środę po Mszy św. wieczornej na plebani spotkanie Rady Parafialnej. Prosimy o przybycie wszystkich radców.
  1. W piątek przypada drugi piątek miesiąca. Modlimy się w intencji rodzin naszej parafii. Modlitwę różańcową poprowadzi grupa modlitewna.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone ostatnio ofiary na remont naszego kościoła parafialnego.
  1. Bóg zapłać za kwiaty i wysprzątanie kościoła rodzinom z bloku przy ul. Malików 150. W następną sobotę o  przygotowanie kościoła prosimy  rodziny z ulicy Malików 150A  od nr 2-8  (pp. Ozga, Dąbek, Wira, Nowak, Kozak, Goraj)
  1. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Don Bosco, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.