27 Niedziela Zwykła – 07.10.2018

1. Dzisiaj nabożeństwo październikowe o godz. 17.30, a na tygodniu po Mszach świętych wieczornych.
  2. W środę o godz. 17.00 cotygodniowa nowenna do M.B.Cz połączona z nabożeństwem różańcowym, a następnie Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy 18 Dzień Papieski. Przed kościołem do specjalnych puszek zbierane będą ofiary na fundusz stypendialny dla utalentowanej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  4. W tym tygodniu we wtorek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka
  5. W piątek – drugi piątek miesiąca. Tradycyjnie modlimy się w intencji rodzin naszej parafii. Modlitwę różańcową po Mszy św. wieczornej poprowadzi Wspólnota Modlitewna.
  6. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. W tym dniu nasz dekanat podejmuje modlitwę w intencji Synodu Biskupów w Rzymie. Na mszę św. o godz.17.00, zapraszamy szczególnie do licznego udziału dzieci i młodzież, aby młodzi ludzie modlili się w intencji Synodu poświęconemu młodzieży całego Kościoła  Po mszy św. nie będzie wyjątkowo nabożeństwa różańcowego – dzieci w tym dniu nie otrzymają kontrolek.  Zapraszamy w tym dniu również na ostatnie Nabożeństwo fatimskie w tym roku na  20.00.  Rozpoczniemy Modlitwą różańcową o godzinie 20.00 , potem procesja wokół kościoła z figura MB Fatimskiej i zakończenie Apelem Jasnogórskim.
  7. Składamy serdeczne podziękowania za złożone w ostatnim tygodniu ofiary na sprzątanie kościoła i na kwiaty. „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.
  8. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Cuda i łaski, Mały Gość, Promyczek dobra, Don Bosco.