25 ndz. zwykła

1. We wtorek,21 września, obchodzimy  święto św. Mateusza, apostoła.

1. W środę, o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej a następnie Msza św. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego

1. W czwartek, 23 września, wspominamy św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

1. W piątek, 24 września, odbędzie się powakacyjne spotkanie Liturgicznej Służby, a więc ministrantów i lektorów, po Mszy św. o godz. 18.00.

1. W zakrystii po każdej Mszy św. nadal prowadzimy zapisy dzieci z klas trzecich do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast rodziców tych dzieci prosimy na spotkanie organizacyjne w środę po Mszy o godz. 18.00.

1. Dzisiaj modlimy się za naród Afgański i po Mszach świętych przeprowadzamy kwestę, jako pomoc materialną dla cierpiącego ludu. Wszystkim wspomagającym, w imieniu Caritas Polska, składamy serdeczne Bóg zapłać!

1. W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z klasy czwartej będą przeżywać swoją rocznice Pierwszej Komunii św. Związku z tym próby ceremonii odbędą się w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 oraz w sobotę o godz. 11.00 Natomiast spowiedź dla rodziców i dzieci w sobotę o godz. 10.30.

Składamy staropolskie Bóg zapłać! za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.