23 Niedziela Zwykła

1. W środę, 8 września, przypada  święto Narodzenia NMP. O godz . 18.00 cotygodniowa nowenna do M.B.Cz. a po niej Msza św. Prośby
    i podziękowania Matce Bożej prosimy składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.

1. W sobotę, 11 września, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie kandydatów Salezjanów Współpracowników. Spotkanie odbędzie się na plebani.

1. Od najbliższej niedzieli (12 września) wznawiamy Msze św. o godz.10 00 dla dzieci  i młodzieży. Dzieci prosimy aby, zajmowały miejsca w ławkach jak najbliżej ołtarza. Do udziału w tej Mszy świętej zachęcamy  dzieci, szczególnie kandydatów do I Komunii Świętej będzie to dla nich przygotowanie duchowe  do tych Sakramentów.

1. W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz.00 poświęcenie tornistrów
    i przyborów szkolnych pierwszoklasistów. Natomiast o godz.16.00 Msza św. dla przyszłorocznych kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich Rodziców. Kandydaci na tę Mszę św. przynoszą wypełnioną deklarację.

1. W zakrystii po każdej Mszy św. prowadzimy zapisy do I Komunii Świętej. Dzieci zapisujemy w zakrystii kandydaci otrzymają specjalne deklaracje.

1. Również w zakrystii zapisujemy kandydatów na ministrantów do Służby Liturgicznej, a także chętne dziewczynki do scholii parafialnej, zapisy do scholii prowadzi pan Organista.

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się. Czasopisma te znajdują się na stoliku przed ołtarzem. Przy wyjściu z kościoła można zabrać wystawione tam czasopisma.

W gablocie, przed naszym kościołem, wywieszane są min. Ogłoszenia Duszpasterskie oraz intencje mszalne. Bardzo serdecznie prosimy, aby je czytać i w razie stwierdzenia jakiś błędów czy braków właściwej informacji zgłaszać bezpośrednio do kancelarii.