2 Niedziela Zwykła – 19.01.2020

1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a życzy sobie abyśmy go odwiedzili z wizytą duszpasterską,  prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii.
  2. W tym tygodniu będziemy obchodzić:
  • we wtorek – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  • w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, a w Rodzinie Salezjańskiej – Uroczystość głównego patrona Salezjanów.
  • w sobotę – Święto nawrócenia św. Pawła.
  1. Od wczoraj (od 18 do 25 stycznia) przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Przez cały czas – Kolędy – Wizyty Duszpasterskiej – Msze święte w naszym kościele tylko rano o godz. 8.00, a kancelaria parafialna czynna (od poniedziałku do piątku) od godz. 9. 00 do 10.00
  3. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła i  na sprzątanie. Dziękujemy także za ofiary jakie złożyliście w czasie wizyty duszpasterskiej.
  4. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się, Don Bosco.