2 Niedziela po Bożym Narodzeniu -05.01.2020

1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Pod koniec każdej Mszy św. Poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Po Mszy św. można będzie sobie zabrać poświęconą  kredę i  kadzidło do swoich domów. Taca  z Uroczystości przeznaczona zostanie na cele Misyjne.

1. W przyszła niedzielę obchodzić będziemy: Święto Chrztu Pańskiego. To święto kończy okres Narodzenia Pańskiego. Jednak tradycyjnie do           2 lutego śpiewać będziemy w czasie liturgii jeszcze kolędy.

1. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Msze św. w tygodniu  odprawiamy – w okresie  kolędowym – tylko o godz. 800, a kancelaria parafialna czynna tylko po Mszy św. o godz. 9.00 – 10.00. Przeczytać rozkład kolędy na najbliższy tydzień

1. Składamy serdeczne podziękowania za  ofiary złożone w ostatnim tygodniu (w czasie kolędy)  – na  kościół i na sprzątanie kościoła. „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.

1. Jak wszyscy wiemy od 1 stycznia br. wzrosła płaca minimalna. Dlatego musimy podnieść składkę na sprzątanie kościoła, placu kościelnego, dekoracji i  .kwiatów do kościoła na z 60 zł na 70 zł  na cały

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się,  Mały Gość,  Promyczek Dobra,  Don Bosko.