15 Niedziela Zwykła – 15.07.2018

1. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej a następnie Msza św. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do skarbonki w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  2. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • -w poniedziałek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
  • -w piątek – wspomnienie św. Czesława, kapłana
  1. Rodzice, którzy jeszcze nie odebrali zdjęć komunijnych i albumów prosimy, aby po Mszy św. odebrać w
  2. Od przyszłej niedzieli (od 22 lipca) – rozpocznie się 19 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.  w przyszła niedzielę 22 lipca – po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary, które zostaną zebrane przy tej okazji zostaną Przekazane do  MIVA Polska, za te ofiary zostaną zakupione samochody dla misjonarzy. Przypominamy o szlachetnej akcji       1 grosz za 1 kilometr na rzecz pomocy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  3. W niedzielę (29 lipca) – na ul. Kruszelnickiego przy Krzyżu pod lasem zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych z naszej parafii. Intencja zamówiona od Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  4. W dniach 6-13 sierpnia rusza Kielecka Piesza XXXVII Pielgrzymka na Jasną Górę. W zakrystii można odebrać formularz zgłoszeniowy. Osoby, które z różnych powodów nie będą mogły osobiście uczestniczyć mogą zapisać się na listę do grupy duchowej i otrzymać specjalną legitymacje. Zapisy również w zakrystii
  5. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość. Prasę tradycyjnie można nabyć przy wyjściu z kościoła.