14 Niedziela Zwykła – 08.07.2018 r

1. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  2. W tym tygodni przeżywać będziemy:
  • w środę –  Święto św.  Benedykta,  opata, patrona Europy
  • w czwartek –  wspomnienie św.  Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • w piątek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerad i Benedykta.
  1. W piątek przypada 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie rozpoczniemy o godz. 20.00 modlitwą różańcową, następnie procesja z figura wokół kościoła zakończymy Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do licznego udziału.
  2. Rodzice, którzy jeszcze nie odebrali zdjęć i płyt z Uroczystości I Komunii św. prosimy o odbiór tych rzeczy – dzisiaj – w zakrystii .
  3. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką : Gość Niedzielny, Mały Gość, Promyczek Dobra, Niedziela, oraz nasz salezjański miesięcznik :Don Bosco, który znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.