14 Niedziela Zwykła – 05.07.2020

  1. Taca dzisiejszej niedzieli jak było zapowiadane przeznaczona jest na inwestycje kościelne. Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.
  2. W środę o godz.18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Prośby i podziękowania Matce Bożej można składać do  skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  3. W tym tygodni przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
  • w sobotę – Święto św.  Benedykta,  opata, patrona Europy.
  1. Tradycyjnie w drugi piątek miesiąca po Mszy świętej wieczornej Wspólnota modlitewna poprowadzi modlitwę Różańcową w intencji rodzin naszej parafii.
  2. Msza święta w intencji chorych – zamówiona od Wspólnoty Krwi Chrystusa –  zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę (12 lipca) o godz. 16.00  (przy krzyżu na ul. Kruszelnickiego obok pętli autobusowej).
  3. Dnia 11 lipca (sobota) przy parafii Św. Krzyża w Kielcach pan Jan Fert organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę na Mszę św. Radia Maryja. Wyjazd 11 lipca o godz. 6.00 z parkingu przed kościołem św. Krzyża. Zgłoszenia w parafii Św. Krzyża lub bezpośrednio u pana Jana Ferta.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej : Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się. Czasopisma te znajdują się na stoliku przed stopniami ołtarza. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w miesięcznik: „ Don Bosco” i inne czasopisma.