12 Niedziela Zwykła -25.06.2017

1. Nabożeństwa czerwcowe, odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 1800, a w niedziele i święta przed Mszą św. o godz. 1730.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do M.B Częstochowskiej – połączona z Litanią do Serca Pana Jezusa – a po niej Msza św. wieczorna. Prośby i   podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przypada wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  3. W czwartek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 8.00 i 18.00. Taca tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Rzymie    „świętopietrze”.
  4. W piątek po Mszy św. wieczornej – zakończenie nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu przypadają I sobota i niedziela miesiąca. W sobotę po Mszy św. wieczornej różaniec wynagradzający. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po każdej Mszy św. w przyszła niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu
  6. Składamy serdeczne podziękowanie Rodzicom Młodzieży Bierzmowanej za złożoną ofiarę pieniężną. Ofiara ta zostanie przeznaczona na prace wykończeniowe w prezbiterium naszego kościoła i malowanie.
  7. W środę po Mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
  8. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła Rodzicom i Młodzieży Bierzmowanej. W sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Batalionów Chłopskich 101 do nr 127 [ pp. Grabka, Kowalska, Jaśkowska, Nowak, Kołda, Janus, Bednarscy, Szybalscy, Duda ].
  9. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, Don Bosco