12 Niedziela Zwykła -24.06.2018

1. Nabożeństwa czerwcowe, odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 1800, a w niedziele i święta przed Mszą św. o godz. 1730.
  2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do M.B Częstochowskiej – połączona z Litanią do Serca Pana Jezusa – a po niej Msza św. wieczorna. Prośby i   podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  3. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
  • w czwartek – wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa, męczennika
  • w piątek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniem o godz. 8.00 i 18.00. Taca tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Rzymie   „świętopietrze”.
  • W piątek – ostatni piątek miesiąca – zamiast Koronki do Miłosierdzia Bożego Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W sobotę – ostatni dzień miesiąca czerwca – wspomnienie św. Jana Bosko po Mszy św. wieczornej – zakończenie nabożeństw ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Rodzice, którzy jeszcze nie odebrali zdjęć i płyt z Uroczystości I Komunii św. prosimy o odbiór tych rzeczy – dzisiaj – w zakrystii.
  2. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Cuda i łaski, Miłujcie się, Don Bosco.