12 Niedziela Zwykła 19.06.2016

1. Odpowiadając na komunikat ks. Biskupa w przyszłą niedzielę – 26 czerwca – przed kościołem będziemy zbierać podpisy o poparciu projektu Ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę. Na specjalnej liście należy podać imię i nazwisko, kod pocztowy, miejscowość, ulicę, nr domu oraz nr pesel. Nie należy stosować żadnych skrótów przy nazwie ulicy czy miejscowości.
  1. Nabożeństwa czerwcowe, odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. o godz. 17.30.
  1. W środę Nowenna do MB Częstochowskiej połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 18.00 a po niej Msza św.   Prośby i   podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  1. Kalendarz liturgiczny:
  • we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • w piątek  –  uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypada ostatni piątek miesiąca. Po Mszy. św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym – Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  1. W przyszłą sobotę zakończenie roku formacyjnego LS i scholii. Zapraszamy LS i scholę na godz. 10.30 w sobotę na plebanię.
  1. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W sobotę prosimy o sprzątanie naszej świątyni rodziny z ul. Kruszelnickiego od numeru 188 – 202B. (pp. Gałęzowska Barbara, Gałęzowska Otylia, Maciążek Zofia, Chwastek Agata, Chwastowska Bogumiła)
  1. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na potrzeby naszego  kościoła . „Bóg Zapłać” ofiarodawcom.
  1. Została wykonana nowa strona internetowa parafii.

Nowy adres do tej strony: www.parafianiewachlow.pl.

Nowy adres e-mail: [email protected].

1. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się.

Zmarł Żak Marian l. 83. Pogrzeb odbędzie się jutro w poniedziałek 20 czerwca o godz. 13.00. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu.