- Jesteśmy w miesiącu szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dlatego zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a dziś o godz. 17.30. Przez udział w tych nabożeństwach wynagradzamy Bożemu Sercu za nasze grzechy i bliźnich, za wszelkie zniewagi i braki w wierze oraz dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o pociechę w codziennych troskach.
- We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie, z miłością i poświęceniem wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
- W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Był on wielkim nauczycielem i świadkiem Bożej prawdy, który gotów był oddać za nią życie. Ciesząc się narodzinami Świętego Jana Chrzciciela warto zastanowić się nad swoim życiem, nad zgodnością naszych czynów, słów i postaw z wyznawaną przez nas wiarą. Przed wieczorną Mszą św. nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej. Bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, na które wszystkich członków serdecznie zapraszamy.
- W piątek, 26 czerwca, z racji ostatniego piątku miesiąca po nabożeństwie czerwcowym uczcimy Boże Miłosierdzie odmawiając wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia.
- Ubiegłej niedzieli wolontariusze hospicyjnego Caritas kwestowali w naszej parafii na rzecz Hospicjum imienia św. Matki Teresy z Kalkuty o zebrali kwotę 1839 zł. Za wsparcie tej instytucji wyrażają nam oni gorące podziękowanie mówiąc wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”!
- Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła, za które wszystkim ofiarodawcom mówimy staropolskie – Bóg zapłać!
- Zachęcamy do lektury prasy katolickiej!