Warto przeczytać…..

W najnowszej Niedzieli m.in.:

Czy Kościół może istnieć bez struktur? Dlaczego tak wiele złego mówi się w mediach o Kościele instytucjonalnym? Co sprawia, że część osób zniechęca się do instytucji Kościoła?

O tym, że misje to nie egzotyczna wycieczka, o powodach, dla których duchowni zostają misjonarzami i o miejscu młodych w przestrzeni misyjnej mówi bp Jan Piotrowski

W najnowszym numerze „Bliżej życia z wiarą” znajdziemy historię bohatera filmu „Dług”, który nawrócił się w więzieniu, wyznanie pastora protestanckiego, który został katolikiem oraz spektakularne cuda z jasnogórskich kronik.

W Niedzieli Kieleckiej m.in.:

Najlepsze zwierciadło. Jubileusz w Ćmińsku

Jubileuszowa mobilizacja. Parafia Balice świętuje 100-lecie

Historia samochodu Jana Pawła II – odnowiono go w Kielcach

W najnowszym Gościu Niedzielnym m.in.:

Jeszcze rok temu dyskusję na temat schronów, jądrowych ładunków taktycznych i strategicznych albo na temat tabletek z jodem można było usłyszeć w filmach dokumentalnych o zimnej wojnie. Dzisiaj te tematy są na pierwszych stronach gazet

O powodach odchodzenia od Kościoła, powołaniu niezależnej komisji ds. pedofilii, inicjatywach politycznych w sprawie aborcji i reparacjach od Niemiec w rozmowie z Bogumiłem Łozińskim mówi przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.