Warto przeczytać……

W najnowszej Niedzieli m.in.:

– Wiara w sieci. Coraz powszechniejszym zjawiskiem jest budowanie przez ludzi swojej duchowości, sposobu przeżywania wiary, w oparciu o to, co usłyszą i przeczytają w intemecie.

– Prawdziwe intencje Franciszka. Niektóre wypowiedzi papieża Franciszka w sprawie wojny na Ukrainie wzbudzają kontrowersje w pewnych środowiskach. Czy da się je obronić?

– Religia internetowa. Czy internet stanie się dla chrześcijaństwa takim sprzymierzeńcem jak wynalezienie druku? Niewątpliwie jest on szansą jako narzędzie ewangelizacji. Czy jednak nie niesie ze sobą także zagrożenia?

– W najnowszym dodatku tematycznym „Dbaj o zdrowie” o problemie, z którym boryka się coraz więcej z nas – alergii. Jak zapanować nad alergią? Co to jest alergia pokarmowa?

– Na rowerze z biskupem. Rodzinna Majówka Rowerowa – śladami Jana Pawła II

 W Niedzieli Kieleckiej

Symbol odwagi, honoru i trwania – pamięć o żołnierzach z Westerplatte

– Spotkać Go, Poznań i pokochać, dawać Go innym – Eucharystyczny Ruch Młodych w diecezji kieleckiej

– Jędrzejowscy diabetycy świętują

W Gościu Niedzielnym m.in.:

– Trzymam się dobrej podłogi. O ucieczce kostusze spod kosy, pisaniu w czasach zarazy i nowej płycie Szymonowi Babuchowskiemu opowiada Muniek Staszczyk. „Wcześniej nigdy nie byłem w szpitalu, a jak trafiłem, to było już grubo.

– Potężniejsza od pocisków. Historia fatimskich objawień, a także zamachu na Jana Pawła II, który miał miejsce 13 maja 1981.

– Kara dla poprawy. Ksiądz Daniel Galus z podczęstochowskiej Czatachowy został suspendowany. Co to znaczy dla niego i jego zwolenników?