ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

Już w najbliższy wtorek 19 lipca rozpoczynają się w ramach ŚDM Kraków 2016 Dni w diecezji. Do nas przybędzie 1753 pielgrzymów z 28 krajów, którzy zamieszkają u rodzin w 48 parafiach. Wśród zaplanowanych wydarzeń przewidziane są dwa główne spotkania:

w Wiślicy 21.07 – na Placu Miejskim od godz. 14.00 – występy folklorystyczne, a o godz. 16.30 – Nabożeństwo różańcowe,

w Kielcach 23.07 – na Kolporter Arenie o godz. 15.30 Eucharystia i uwielbienie.

Zapraszamy młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w tych  spotkaniach. Niech nasza obecność będzie świadectwem wiary i duchowego towarzyszenia młodym. Na oba wydarzenia wstęp jest wolny. Wejście na stadion w Kielcach będzie bramkami od Alei Legionów, gdzie ruchem pokierują wolontariusze wręczając bilety do wyznaczonych sektorów.