Niedziela zw. – 6 luty 2022 r.

1. W czwartek, 10 lutego, przypada wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Po Mszy o godz. 17. 00, odbędzie się modlitewne nabożeństwo tzw. „Godzina Święta”. Serdecznie zapraszamy.

1. W środę nowenna do M.B.Cz. Prośby i podziękowania należy składać do skarbony w kaplicy Jezusa Miłosiernego

1. W piątek, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W 1858 roku Maryja objawiła się Bernadecie Soubirous w Grocie Massabielskiej. Wzywała wówczas do modlitwy i pokuty. W tym dniu jest obchodzony także Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia.

1. W naszej parafii Msza św. dla chorych z błogosławieństwem lurdzkim będzie w czasie rekolekcji wielkopostnych

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej zmarł  śp. Przemysław Zyza Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. „Zdrowaś Maryjo,…… wieczny odpoczynek ……..