Niedziela Zmartwychwstania 2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam, Drodzy Parafianie, radosnego spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym, który jako Zwycięzca grzechu, śmierci i szatana hojnie dzieli się chwałą swej Miłości.  Niech Zmartwychwstały Chrystus przyniesie Wam odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością spojrzeć w przyszłość. Ciepłych, pełnych miłości i nadziei na lepsze jutro – Świąt Wielkanocnych. Życzą duszpasterze.

 

  1. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do przeżycia Triduum Paschalnego najpierw ks. Sławomirowi, paniom, które przygotowały odpowiednią dekoracje i kwiaty, Lektorom i ministrantom, scholii, którzy uczestniczyli w nabożeństwach, panu kościelnemu Krzysztofowi, panu Organiście Stanisławowi
  2. W tym tygodniu po Mszach św. wieczornych Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  3. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych – Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Będzie czytany List Rektora KUL.
  4. W środę o godz.17.00 nieustająca nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej a po niej Msza św. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.          
  5. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocnej, nie obowiązuje powstrzymanie się od pokarmów mięsnych
  6. W przyszłą niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą o szybkie ustanie pandemii koronawirusa. Również w przyszłą niedzielę Odpust – w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Czarnowie.
  7. Prowadzimy transmisje przez internet Mszy św. dzisiaj i jutro o 12.00. A w każdą niedzielę o g\godz.12.oo.Chcąc uczestniczyć w transmisji Mszy z naszego kościoła należy wejść na stronę naszej parafii adres: parafianiewachlow.pl  i nacisnąć obrazek z napisem: „transmisja online”.
  8. Ponieważ dzisiaj wypada Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego dlatego zmiana Tajemnic Żywego Różańca wyjątkowo w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 8.00.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickie: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.