Niedziela Zmartwychwstania

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam, Drodzy Parafianie, radosnego spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym, który jako Zwycięzca grzechu, śmierci i szatana hojnie dzieli się chwałą swej Miłości.  Niech Zmartwychwstały Chrystus przyniesie Wam odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością spojrzeć w przyszłość. Ciepłych, pełnych miłości i nadziei na lepsze jutro – Świąt Wielkanocnych. Życzą duszpasterze.

 

  1. W tym tygodniu po Mszach św. wieczornych (również dzisiaj) Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  2. Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych – Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Będzie czytany List Rektora KUL.
  3. W środę o godz.17.00 nieustająca nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej a po niej Msza św. Prośby i podziękowania prosimy składać do skarbony w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą o szybkie ustanie pandemii koronawirusa. Również w przyszłą niedzielę Odpust – w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Czarnowie.
  5. Prowadzimy transmisje przez internet Mszy św. dzisiaj i jutro o godz.8.00 i 12.00. Chcąc uczestniczyć w transmisji Mszy z naszego kościoła należy wejść na stronę naszej parafii adres: parafianiewachlow.pl  i nacisnąć obrazek z napisem: „transmisja online”.
  6. Na czas ogłoszenia obostrzeń z racji epidemii koronawirusa w nabożeństwach i Mszach świętych może uczestniczyć niewielka grupa osób. Prosimy o stosowanie się do tych zaleceń i zachęcamy do pozostawaniu w domu i uczestniczeniu w liturgiach poprzez transmisje radiowe telewizyjne i przez internet. Z naszego kościoła będą transmitowane przez internet Msze niedzielne w każdą niedzielę o godz. 8.00 i 12.00.