Niedziela Wniebowstąpienia – 16 maja 2021

  1. Wczoraj przestąpiło do I Komunii św. 19 – cioro dzieci. Dzieci te zapraszamy na Msze św. w niedziele całego roku o godz.10.00 A od poniedziałku ( od jutra) do piątku włącznie zapraszamy na „biały tydzień” codziennie w strojach komunijnych na Mszę  świętą wieczorną o godz.18.00 i nabożeństwo majowej Jutro dzieciom zostaną zwrócone pamiątkowe obrazki z I spowiedzi i otrzymają specjalne książeczki na I piątki miesiąca.
  2. Wczoraj również rozpoczęła się peregrynacja obrazu św. Józefa w naszej parafii. Dzisiaj pod koniec każdej mszy św. odmówimy Litanię do św. Józefa i będzie czas na osobistą adorację przy obrazie nawiedzenia. W gablocie z ogłoszeniami i na stronie internetowej jest szczegółowy program peregrynacji obrazu w naszej parafii. Prosimy się o zapoznanie z tym programem.
  3. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. W środę o godz. 18.00 cotygodniowa nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej połączona z nabożeństwem majowym a po niej Msza św. Prośby i podziękowania na nowennę prosimy składać do skarbony  w kaplicy Jezusa Miłosiernego.
  5. W przyszłą niedzielę – Niedziela Zesłania Ducha Świętego.
  6. Sakrament Bierzmowania odbędzie się w tym roku: 16 czerwca (w środę) o godz. 15.30. Sakramentu udzieli ks. Bp Ordynariusz Jan Piotrowski.
  7. Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się . Gazety te znajdują się przed stopniami ołtarza oraz inne czasopisma, który znajduje się przy wyjściu z kościoła.