Niedziela Chrztu Pańskiego -13.01.2019

  1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Święto to kończy okres Narodzenia Pańskiego, od jutra w liturgii rozpoczynamy tak zwany „Okres Zwykły”, chociaż kolędy będziemy śpiewać do święta Ofiarowania Pańskiego (do 2 lutego).
  • Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska rodzin zwana kolędą. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a życzy sobie abyśmy  go odwiedzili z  wizytą   duszpasterską, prosimy o zgłaszanie tego faktu w zakrystii. W czasie kolędy Msze św. w naszym kościele tylko o godz. 8.00 rano. Podobnie w okresie kolędy kancelaria parafialna czynna od godz. 8.30 – 10.00 (od poniedziałku do piątku).
  • W najbliższych tygodniach są jeszcze wolne intencje Mszalne na Mszach świętych o godz. 8.00. Intencje przyjmujemy w zakrystii.
  • W minioną niedzielę (6 stycznia) zebrano na tacę 1 775 zł. Kwota ta została przekazana na cele misyjne.
  • W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 i zaraz po mszy św. z krótkim Koncertem Kolęd wystąpi chór Starszych Ministrantów z parafii św. Krzyża w Kielcach. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w koncercie.
  • Składamy serdeczne podziękowania  za złożone ostatnio ofiary na potrzeby kościoła. Dziękujemy także za ofiary jakie składacie w czasie wizyty duszpasterskiej.
  • Zachęcamy jak co tydzień do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Miłujcie się.