Niedziela 12 marca 2023 r.

  1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.30. Bezpośrednio po „Gorzkich Żalach” Msza św. bez kazania. Wobec narastającego lekceważenia Bożych przykazań i daru odkupienia, musimy często klękać i błagać o Boże miłosierdzie za grzechy swoje i naszych bliźnich. Zachęcamy do licznego udziału w tym wielkopostnym nabożeństwie.
  2. W poniedziałek, 13 marca, przypada 10. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Powierzajmy go Opatrzności Bożej oraz opiece Matki Najświętszej w naszych modlitwach, aby bezpiecznie zdołał przeprowadzić Kościół przez burzliwe współczesne czasy.
  3. W środę, przed wieczorną Mszą św. cotygodniowa nowenna do M.B.Cz.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, w piątek po Mszy św. o godz. 8.00 i 17.00.
  5. W sobotę, 18 marca, grupa charytatywna zaprasza dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, na warsztaty zajęciowe mające na celu przygotowanie kiermaszu wielkanocnego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 w Sali oratoryjnej na plebani.
  6. Składamy staropolskie – Bóg zapłać! za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

      Szczególnie polecamy kolejny numer czasopisma „Trwajcie w Miłości”, który   
       jest kierowany dla młodzieży. Ponad jest „Niedziela”  i „Gość Niedzielny”.