Boże Narodzenie 2019

  1. Dzisiaj Boże Narodzenie. Ponawiamy serdeczne życzenia dla Was zawarte w liście skierowanym do rodzin z okazji Bożego Narodzenia. Dzisiaj Msze św. jak w każdą niedzielę.

 

 

  1. W czwartek – drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana, składka przeznaczona będzie na KUL. Msze św. jak w każdą niedzielę.

 

  1. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Świętej Rodziny. Na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy pary małżeńskie przeżywające w tym roku swój Jubileusz. Dwadzieścia minut przed Mszą św. koncert kolęd w wykonaniu scholii dedykowany Jubilatom i Parafianom.

 

  1. W ostatni dzień roku 31 grudnia na Mszy św. o godz. 800 polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszej parafii w minionym roku. Prosimy również o zgłaszanie imion zmarłych z waszych rodzin, którzy zmarli poza parafią lub zostali pochowani w innej parafii. Ich także pragniemy polecać Bogu w tej Mszy św. Już dziś zapraszamy Rodziny tych zmarłych i ich przyjaciół do uczestnictwa w tej Mszy św. A o godz.17.00  nabożeństwo przebłagalne i Msza św.  na zakończenie Starego Roku.  

       Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian.

 

  1. Dziękujemy serdecznie Ochotniczej Straży Pożarnej z Niewachlowa za pomoc  w wycięciu, transporcie oraz montażu choinek w kościele. Osobom, które przygotowały szopkę oraz  ministrantom i scholii za udekorowanie choinek a także  innym osobom, które pomagały w udekorowaniu  kościoła na Święta Bożego Narodzenia. Panu Krzysztofowi Zapale za ciasto na Opłatek dla LS i scholii.

 

  1. Od 2 stycznia rozpoczniemy Kolędę – Wizytę Duszpasterską. Program Kolędy wywieszony jest w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej.