Boże Narodzenie 2018

  1. Dzisiaj Boże Narodzenie. Ponawiamy serdeczne życzenia dla Was zawarte w liście skierowanym do rodzin z okazji Bożego Narodzenia.
  • Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana,. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu nie będzie Nowenny do MB Częstochowskiej. W drugi dzień Świąt po Mszy św. o godz. 12.00 zostaną wystawione Jasełka, które przygotowały: dzieci i młodzież ze Scholi i LS pod kierownictwem pana Organisty. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tym przedstawieniu słowno-muzycznym.
  • W czwartek święto św. Jana Ewangelisty. Rano na Mszy św. o godz. 8.00 zwyczajowe poświęcenie wina.
  • W piątek święto Świętych Młodzianków. Na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy serdecznie dzieci z rodzicami. Po mszy św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa dzieciom. Po Mszy św. na plebani spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej.
  • W najbliższą niedzielę (30 grudnia) na Mszę świętą o godz. 12.00 zapraszamy pary małżeńskie przeżywające w tym roku Jubileusz. Piętnaście  minut przed Mszą św. koncert kolęd w wykonaniu scholii dedykowany Jubilatom i Parafianom.
  • W poniedziałek (31 grudnia) na Mszy św. o godz. 800 polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszej parafii w 2018 roku. Już dziś zapraszamy Rodziny tych zmarłych i ich przyjaciół do uczestnictwa w tej Mszy św. Jest to również ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszamy na godzinę 17.00 na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie Starego Roku. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian.
  • Dziękujemy serdecznie Ochotniczej Straży Pożarnej za transport i montaż choinek w kościele. Paniom, które przygotowały szopkę oraz dzieciom i młodzieży (z LS i scholii), którzy pomogli  udekorowały choinki, p. kościelnemu, za przygotowanie do liturgii Świątecznej.

Piekarni i Cukierni „Angelina” za ofiarowanie ciasta na wigilię dla LS i scholii i innym osobom, za dary serca na nasz świąteczny stół.