Boże Narodzenie 2016

  1. Dzisiaj Boże Narodzenie. Ponawiamy serdeczne życzenia dla Was zawarte w liście skierowanym do rodzin z okazji Bożego Narodzenia. Dziś nie będzie Mszy Św. Wieczornej o godz. 1800.
  1. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana, składka przeznaczona będzie na KUL. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy pary małżeńskie przeżywające w tym roku Jubileusz. Dwadzieścia minut przed Mszą św. koncert kolęd w wykonaniu scholii dedykowany Jubilatom i Parafianom.
  1. W ostatni dzień roku 31 grudnia na Mszy św. o godz. 800 polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszej parafii w minionym roku. Prosimy również o zgłaszanie imion zmarłych z waszych rodzin, którzy zmarli poza parafią lub zostali pochowani w innej parafii. Ich także pragniemy polecać Bogu w tej Mszy św. Już dziś zapraszamy Rodziny tych zmarłych i ich przyjaciół do uczestnictwa w tej Mszy św.

       O godz.17.00 Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku.   Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian.

  1. Dziękujemy serdecznie Ochotniczej Straży Pożarnej za transport i montaż choinek w kościele. Paniom, które przygotowały szopkę oraz udekorowały choinki,  kościelnemu i ministrantom oraz osobom, które pomagały w udekorowaniu  kościoła na Święta Bożego Narodzenia, a także niektórym  rodzinom  za dary serca na nasz świąteczny stół.
  1. Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła na Święta. W piątek, po Mszy św. wieczornej bardzo prosimy o przygotowanie kościoła  rodziny z    Batalionów  Chłopskich  od nr 382 – 376 (pp. Chwastowscy, Daszkiewicz, Rykała Olejarz).
  2. Ochotnicza Straż organizuje rozdawanie jabłek w dni 30 grudnia od godz. 14.00 przy remizie
  3. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.